Продукція > KYOCERA AVX > TAJA105K016SNJ
TAJA105K016SNJ
TAJA105K016SNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 10% 16V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 11Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 16V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 11Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA105K016SNJ TAJA105K016SNJ Виробник : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 1uF 16V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 11 Ohm 125°C T/R
Кількість Ціна
TAJA105K016SNJ TAJA105K016SNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 16V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 16 V
Мінімальне замовлення: 15
TAJA105K016SNJ TAJA105K016SNJ Виробник : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 16V 10%
Мінімальне замовлення: 15