Продукція > KYOCERA AVX > TAJA105K020YNJ
TAJA105K020YNJ
TAJA105K020YNJ KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 10% 20V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 9Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 20 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 20V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 9Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Інші пропозиції TAJA105K020YNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA105K020YNJ TAJA105K020YNJ Виробник : AVX avx_taj_e-1158783.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 1uF 10%