TAJA105K025ANJ
TAJA105K025ANJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 1uF 25V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 8 Ohm 125°C T/R
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 25V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Інші пропозиції TAJA105K025ANJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA105K025ANJ TAJA105K025ANJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 25V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
TAJA105K025ANJ TAJA105K025ANJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 1uF 10%