TAJA105K025R
TAJA105K025R KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 1uF 25V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 8 Ohm 125°C T/R
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAJA105K025R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA105K025R TAJA105K025R Виробник : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 1uF 25V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 8 Ohm 125°C T/R
на замовлення 125 шт:
TAJA105K025R Виробник : AVX 25V1UF-A
TAJA105K025R TAJA105K025R Виробник : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 1uF 10%