Продукція > KYOCERA AVX > TAJA105K025SNJ
TAJA105K025SNJ
TAJA105K025SNJ Kyocera AVX
TAJ.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 1uF 10%
на замовлення 3611 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 25V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Інші пропозиції TAJA105K025SNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA105K025SNJ TAJA105K025SNJ Виробник : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 1uF 25V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 8 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
TAJA105K025SNJ TAJA105K025SNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 25V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
TAJA105K025SNJ TAJA105K025SNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 1uF; 25VDC; SMD; A; 1206; ±10%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 25V DC
Mounting: SMD
Case: A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
ESR value:
Roll diameter max.: 330mm