Продукція > KYOCERA AVX > TAJA105K025TNJ
TAJA105K025TNJ
TAJA105K025TNJ KYOCERA AVX
TAJ_AUTO.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 10% 25V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 25V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 25 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA105K025TNJ TAJA105K025TNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ_AUTO.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 25V 1206
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Grade: Automotive
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
TAJA105K025TNJ TAJA105K025TNJ Виробник : Kyocera AVX TAJ_AUTO.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 1uF 10% 1206 ESR = 8 Ohm
Мінімальне замовлення: 12
TAJA105K025TNJ TAJA105K025TNJ Виробник : KYOCERA AVX Components tajauto.pdf Cap Tant Solid 1uF 25V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 8 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
TAJA105K025TNJ TAJA105K025TNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ_AUTO.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 1uF; 25VDC; SMD; A; 1206; ±10%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 25V DC
Mounting: SMD
Case: A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Roll diameter max.: 180mm