TAJA105K035RNJV KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
TAJA105K035RNJV
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 1uF; 35VDC; SMD; A; 1206; ±10%; -55÷125°C; TAJ, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 35V DC, Mounting: SMD, Case: A, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: TAJ, Roll diameter max.: 180mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA105K035RNJV Виробник : KYOCERA Display TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD
товару немає в наявності
TAJA105K035RNJV TAJA105K035RNJV Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 1uF; 35VDC; SMD; A; 1206; ±10%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 35V DC
Mounting: SMD
Case: A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Roll diameter max.: 180mm