Продукція > AVX > TAJA105M035SNJ
TAJA105M035SNJ AVX
TAJ.pdf
Виробник: AVX
07+;
на замовлення 48000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 20% 35V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Інші пропозиції TAJA105M035SNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA105M035SNJ TAJA105M035SNJ Виробник : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 1uF 35V A CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 7.5 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
TAJA105M035SNJ TAJA105M035SNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 35V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
TAJA105M035SNJ TAJA105M035SNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 1uF 20%