TAJA105M035TNJ
TAJA105M035TNJ KYOCERA AVX Components
tajauto.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 1uF 35V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 7.5 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 20% 35V 1206, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Grade: Automotive, Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 35 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції TAJA105M035TNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA105M035TNJ TAJA105M035TNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ_AUTO.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 35V 1206
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
TAJA105M035TNJ TAJA105M035TNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ_AUTO.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 1uF 20% 1206 ESR = 7.5 Ohm