TAJA105M050SNJ
TAJA105M050SNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 1uF 50V A CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 6.6 Ohm 125°C T/R
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 20% 50V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.6Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Інші пропозиції TAJA105M050SNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA105M050SNJ TAJA105M050SNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 50V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.6Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
TAJA105M050SNJ TAJA105M050SNJ Виробник : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 1uF 20% 1206 ESR = 6.6 Ohm
TAJA105M050SNJ TAJA105M050SNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 1uF; 50VDC; SMD; A; 1206; ±20%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 50V DC
Mounting: SMD
Case: A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
ESR value: 6.6Ω
Roll diameter max.: 330mm