Продукція > KYOCERA AVX > TAJA106J010RNJ
TAJA106J010RNJ
TAJA106J010RNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 5% 10V 1206
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 1914 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 5% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA106J010RNJ TAJA106J010RNJ Виробник : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 05% 1206 ES R = 3 Ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TAJA106J010RNJ TAJA106J010RNJ Виробник : KYOCERA AVX Components 2352987915187955taj.pdf Cap Tant Solid 10uF 10V A CASE 5% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
TAJA106J010RNJ TAJA106J010RNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 5% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V