Продукція > AVX > TAJA106M004RNJ
TAJA106M004RNJ AVX
TAJ.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 150000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 4V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції TAJA106M004RNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA106M004RNJ TAJA106M004RNJ Виробник : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 10uF 4V A CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 6 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
TAJA106M004RNJ TAJA106M004RNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 4V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
TAJA106M004RNJ TAJA106M004RNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 10uF 20% 1206 CAS E A
TAJA106M004RNJ TAJA106M004RNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 10uF; 4VDC; SMD; A; 1206; ±20%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 4V DC
Mounting: SMD
Case: A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Roll diameter max.: 180mm