TAJA106M010R
TAJA106M010R KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 10uF 10V A CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C T/R
на замовлення 2765 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор танталовый, С = 10 мкФ, Uном, В = 10, Точн.,% = 20, ESR,(Ом,100 кГц) = 3, Типоразм. = A, Габаритн. разм., мм = 3.2 x 1.6, Тэксп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт, кількість в упаковці: 2000 шт.
Інші пропозиції TAJA106M010R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA106M010R Виробник : AVX 07+;
TAJA106M010R TAJA106M010R Виробник : AVX Конденсатор танталовый, С = 10 мкФ, Uном, В = 10, Точн.,% = 20, ESR,(Ом,100 кГц) = 3, Типоразм. = A, Габаритн. разм., мм = 3.2 x 1.6, Тэксп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт