Продукція > KYOCERA AVX > TAJA106M010SNJ
TAJA106M010SNJ
TAJA106M010SNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA106M010SNJ TAJA106M010SNJ Виробник : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
TAJA106M010SNJ TAJA106M010SNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 12
TAJA106M010SNJ TAJA106M010SNJ Виробник : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 10uF 10V A CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C T/R
на замовлення 6 шт:
товару немає в наявності
TAJA106M010SNJ TAJA106M010SNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 10uF; 10VDC; SMD; A; 1206; ±20%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: SMD
Case: A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Roll diameter max.: 330mm