TAJA106M010TNJ
TAJA106M010TNJ KYOCERA AVX Components
tajauto.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 10uF 10V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 10 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції TAJA106M010TNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA106M010TNJ TAJA106M010TNJ Виробник : KYOCERA AVX Components tajauto.pdf Cap Tant Solid 10uF 10V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
TAJA106M010TNJ TAJA106M010TNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ_AUTO.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
TAJA106M010TNJ TAJA106M010TNJ Виробник : Kyocera AVX TAJ_AUTO.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20% 1206 ES R = 3 Ohm
TAJA106M010TNJ TAJA106M010TNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ_AUTO.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 10uF; 10VDC; SMD; A; 1206; ±20%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: SMD
Case: A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Roll diameter max.: 180mm