TAJA107K004SNJ
TAJA107K004SNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 100uF 4V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 1.4 Ohm 125°C T/R
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 10% 4V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції TAJA107K004SNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA107K004SNJ TAJA107K004SNJ Виробник : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 100uF 4V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 1.4 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
TAJA107K004SNJ TAJA107K004SNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 100UF 10% 4V 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
TAJA107K004SNJ TAJA107K004SNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 100uF; 4VDC; SMD; A; 1206; ±10%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 4V DC
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
ESR value: 1.4Ω
Roll diameter max.: 330mm