Продукція > AVX > TAJA154K050RNJ
TAJA154K050RNJ AVX
TAJ.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 150000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.15UF 10% 50V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 15Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.15 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Інші пропозиції TAJA154K050RNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA154K050RNJ TAJA154K050RNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 0.15UF 10% 50V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 15Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.15 µF
Voltage - Rated: 50 V