TAJA154M050RNJ
TAJA154M050RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.15uF 50V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 15 Ohm 125°C T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук