Продукція > AVX > TAJA155K020TNJ
TAJA155K020TNJ
TAJA155K020TNJ AVX
TAJ_AUTO-783622.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 1.5uF 10% 1206 ESR = 6.5 Ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук