TAJA155M010RNJ
TAJA155M010RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 1.5uF 10V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 10 Ohm 125°C T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAJA155M010RNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA155M010RNJ TAJA155M010RNJ Виробник : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 1.5uF 10V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 10 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
TAJA155M010RNJ TAJA155M010RNJ Виробник : AVX taj-776811.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1.5uF 20%