Продукція > KYOCERA AVX > TAJA155M035RNJ
TAJA155M035RNJ
TAJA155M035RNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35v 1.5uF 20%Tol
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1.5UF 20% 35V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 1.5 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Інші пропозиції TAJA155M035RNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA155M035RNJ Виробник : AVX TAJ.pdf
TAJA155M035RNJ TAJA155M035RNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 1.5UF 20% 35V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 35 V