TAP104K035SRW
TAP104K035SRW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 35V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 26Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 37500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 35V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 26Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP104K035SRW TAP104K035SRW Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.1uF 10% ESR=26 Ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
TAP104K035SRW TAP104K035SRW Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 0.1UF 10% 35V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 35 V
Мінімальне замовлення: 8
TAP104K035SRW TAP104K035SRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.1uF 10% ESR=26 Ohms