TAP104K050CRW
TAP104K050CRW KYOCERA AVX
tap-3165393.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 0.1uF 10% ESR=26 Ohm
на замовлення 4327 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP104K050CRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP104K050CRW TAP104K050CRW Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 0.1UF 10% 50V RADIAL