TAP104K050SRS
TAP104K050SRS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 50V RADIAL
на замовлення 1039 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 0.1uF 10% ESR=26 Ohm.
Інші пропозиції TAP104K050SRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP104K050SRS TAP104K050SRS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 0.1UF 10% 50V RADIAL
товару немає в наявності
TAP104K050SRS TAP104K050SRS Виробник : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 0.1uF 10% ESR=26 Ohm