TAP104K050SRW
TAP104K050SRW AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 50V RADIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 0.1uF 10% ESR=26 Ohm.
Інші пропозиції TAP104K050SRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP104K050SRW TAP104K050SRW Виробник : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 0.1uF 10% ESR=26 Ohm