TAP105K025CRS
TAP105K025CRS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 10% 25V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.180" Dia (4.57mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.330" (8.50mm)
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 4506 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 25V RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.180" Dia (4.57mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.330" (8.50mm), Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105K025CRS TAP105K025CRS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 1uF 10% ESR=10 O hm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
TAP105K025CRS TAP105K025CRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 1uF 10% ESR=10 Ohm
на замовлення 735 шт:
TAP105K025CRS TAP105K025CRS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 25V RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V