TAP105K035SRS
TAP105K035SRS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 10% 35V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 35V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105K035SRS TAP105K035SRS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 35V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
TAP105K035SRS TAP105K035SRS Виробник : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 1uF 10% ESR=8 Ohm
Мінімальне замовлення: 8
TAP105K035SRS TAP105K035SRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 1uF 10% ESR=8 Ohm