TAP105M050BRW
TAP105M050BRW AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 20% 50V RADIAL
на замовлення 1250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 20% ESR=8 Ohm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105M050BRW TAP105M050BRW Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 50V RADIAL
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TAP105M050BRW TAP105M050BRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 20% ESR=8 Ohm