TAP106J016CRS
TAP106J016CRS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 5% 16V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.2Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 1360 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 5% 16V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 3.2Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції TAP106J016CRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106J016CRS TAP106J016CRS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 5% 16V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
TAP106J016CRS TAP106J016CRS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 05% ESR=3.2 Ohm