TAP106K016GSB
TAP106K016GSB KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 16V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.125" (3.18mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.2Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 2170 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TAP106K016GSB - CAP, TANTALUM, 10UF, 16V, RADIAL, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 0, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial Leaded, rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, Anschlussabstand: 3.18mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 3.2ohm, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 0, Rippelstrom: 0, Produktpalette: TAP Series, productTraceability: No, Produktdurchmesser: 0, Kondensatoranschlüsse: PC Pin, Betriebstemperatur, max.: 125°C, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K016GSB TAP106K016GSB Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 10% ESR=3.2 Ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TAP106K016GSB TAP106K016GSB Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: KYOCERA AVX - TAP106K016GSB - CAP, TANTALUM, 10UF, 16V, RADIAL
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial Leaded
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
Anschlussabstand: 3.18mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 3.2ohm
Produktlänge: 0
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 0
Rippelstrom: 0
Produktpalette: TAP Series
productTraceability: No
Produktdurchmesser: 0
Kondensatoranschlüsse: PC Pin
Betriebstemperatur, max.: 125°C
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 247 шт:
Мінімальне замовлення: 15
TAP106K016GSB TAP106K016GSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 10% ESR=3.2 Ohms