TAP106K025CRW
TAP106K025CRW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 25V RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 19000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 25V RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K025CRW TAP106K025CRW Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 25V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TAP106K025CRW Виробник : AVX tap.pdf SMD
TAP106K025CRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 10% ESR=2.5 Ohms