TAP106K025DTW
TAP106K025DTW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 25V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 446 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 25V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Інші пропозиції TAP106K025DTW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K025DTW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 10% ESR=2.5 Ohms
на замовлення 1975 шт:
TAP106K025DTW TAP106K025DTW Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 25V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V