Продукція > AVX > TAP106K025SRS
TAP106K025SRS
TAP106K025SRS AVX
tap-776819.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 10% ESR=2.5 Ohm
на замовлення 2456 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP106K025SRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K025SRS Виробник : AVX DIP
TAP106K025SRS TAP106K025SRS Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP TANT 10UF 10% 25V RADIAL