TAP106K035DTW
TAP106K035DTW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 35V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: F
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 687 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 35V RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: F, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K035DTW TAP106K035DTW Виробник : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 10uF 10% ESR=2 O hm
на замовлення 628 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TAP106K035DTW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 10uF 10% ESR=2 Ohms
на замовлення 646 шт:
TAP106K035DTW TAP106K035DTW Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 35V RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Manufacturer Size Code: F
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V