TAP106K035SRS
TAP106K035SRS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 35V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: F
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 35V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: F, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K035SRS TAP106K035SRS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 35V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Manufacturer Size Code: F
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 22 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TAP106K035SRS TAP106K035SRS Виробник : Kyocera AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 10uF 10% ESR=2 O hm