TAP106K050SCS
TAP106K050SCS Kyocera AVX
tap-3165393.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 10uF 10% ESR=1.6 Ohm
на замовлення 4025 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TAP106K050SCS - TANTALUM CAPACITOR, 10UF, 50V, 1.6 OHM, 0.1, RADIAL, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 11.5mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial Leaded, rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, Anschlussabstand: 2.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.6ohm, Produktlänge: -, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 50V, Rippelstrom: -, Produktpalette: TAP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktdurchmesser: 8mm, Kondensatoranschlüsse: PC Pin, Betriebstemperatur, max.: 125°C, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K050SCS TAP106K050SCS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 50V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: J
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TAP106K050SCS TAP106K050SCS Виробник : KYOCERA AVX 1995917.pdf Description: KYOCERA AVX - TAP106K050SCS - TANTALUM CAPACITOR, 10UF, 50V, 1.6 OHM, 0.1, RADIAL
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 11.5mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial Leaded
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
Anschlussabstand: 2.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.6ohm
Produktlänge: -
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 50V
Rippelstrom: -
Produktpalette: TAP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktdurchmesser: 8mm
Kondensatoranschlüsse: PC Pin
Betriebstemperatur, max.: 125°C