TAP106M035CCP
TAP106M035CCP KYOCERA AVX Components
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Solid Tantalum Dipped Radial Capacitors
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 10uF 20% ESR=2 Ohm.
Інші пропозиції TAP106M035CCP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M035CCP TAP106M035CCP Виробник : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 10uF 20% ESR=2 Ohm