TAP106M035CCZ
TAP106M035CCZ KYOCERA AVX Components
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Solid Tantalum Dipped Radial Capacitors
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 10uF 20% ESR=2 Ohm.
Інші пропозиції TAP106M035CCZ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M035CCZ TAP106M035CCZ Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP TANT 10UF 20% 35V RADIAL
товару немає в наявності
TAP106M035CCZ TAP106M035CCZ Виробник : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 10uF 20% ESR=2 Ohm