TAP106M050SRW
TAP106M050SRW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 50V RADIAL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: J
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 734 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 50V RADIAL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: J, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Інші пропозиції TAP106M050SRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M050SRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 10uF 20% ESR=1.6 Ohms
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
TAP106M050SRW TAP106M050SRW Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 50V RADIAL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Manufacturer Size Code: J
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V