TAP107K020CRW
TAP107K020CRW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 10% 20V RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.350" Dia (8.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 20 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 10% 20V RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.350" Dia (8.90mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP107K020CRW TAP107K020CRW Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 100UF 10% 20V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Manufacturer Size Code: N
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 20 V
на замовлення 1013 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TAP107K020CRW TAP107K020CRW Виробник : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 100uF Radial ESR =600mOhms 10%
на замовлення 969 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TAP107K020CRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 100uF 10% ESR=600 mOhms