Продукція > AVX > TAZB105K020CRSB0800
TAZB105K020CRSB0800
TAZB105K020CRSB0800 AVX
taz-776045.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 10uF 10% CASE B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAZB105K020CRSB0800 TAZB105K020CRSB0800 Виробник : KYOCERA AVX TAZ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1UF 20V 10% B