Продукція > AVX > TAZB106K010CRSB0723
TAZB106K010CRSB0723
TAZB106K010CRSB0723 AVX
taz-776045.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 10% CASE B
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAZB106K010CRSB0723 TAZB106K010CRSB0723 Виробник : KYOCERA AVX TAZ-2952722.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10UF 10V 10% B