Продукція > AVX > TAZB106K010CRSB0823
TAZB106K010CRSB0823
TAZB106K010CRSB0823 AVX
taz-776045.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 10V 10% B
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAZB106K010CRSB0823 TAZB106K010CRSB0823 Виробник : KYOCERA AVX TAZ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10UF 10V 10% B