Продукція > AVX > TAZB225K010CRSZ0000
TAZB225K010CRSZ0000
TAZB225K010CRSZ0000 AVX
taz-776045.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 22uF 10% CASE B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAZB225K010CRSZ0000 TAZB225K010CRSZ0000 Виробник : KYOCERA AVX TAZ-2952722.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2UF 10V 10% B