Продукція > AVX > TAZB335K015CRSB0023
TAZB335K015CRSB0023
TAZB335K015CRSB0023 AVX
taz-776045.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15V 33uF 10% CASE B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3UF 15V 10% B SMTR.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAZB335K015CRSB0023 TAZB335K015CRSB0023 Виробник : KYOCERA AVX TAZ-2952722.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3UF 15V 10% B SMTR