Продукція > CUI DEVICES > TB001-500-03BE
TB001-500-03BE
TB001-500-03BE CUI DEVICES
tb001-500.pdf
Виробник: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 3 POS 5mm Solder ST Thru-Hole 15A/Contact
на замовлення 2257 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Part Status: Active, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB001-500-03BE TB001-500-03BE Виробник : CUI DEVICES tb001-500.pdf Conn Terminal Block 3 POS 5mm Solder ST Thru-Hole 15A/Contact
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 487
Мінімальне замовлення: 368
Packaging: Bag
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Part Status: Active
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Мінімальне замовлення: 8
TB001-500-03BE TB001-500-03BE Виробник : CUI Devices tb001_500-2306989.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00, horizontal, 3 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
Мінімальне замовлення: 6