Продукція > CUI DEVICES > TB001-500-11BE
TB001-500-11BE
TB001-500-11BE CUI Devices
tb001-500.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Packaging: Box
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 11
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 11, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Інші пропозиції TB001-500-11BE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB001-500-11BE TB001-500-11BE Виробник : CUI DEVICES tb001-500.pdf Conn Terminal Block 11 POS 5mm Solder ST Thru-Hole 15A/Contact
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TB001-500-11BE TB001-500-11BE Виробник : CUI Devices tb001_500-2306989.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 11 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount