Продукція > CUI DEVICES > TB002-500-24BE
TB002-500-24BE CUI Devices
tb002-500.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Box
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 24
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 24, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Інші пропозиції TB002-500-24BE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB002-500-24BE TB002-500-24BE Виробник : CUI Devices tb002_500-1550579.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 24 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount