Продукція > CUI DEVICES > TB002V-500-04BE
TB002V-500-04BE
TB002V-500-04BE CUI DEVICES
tb002v-500.pdf
Виробник: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 4 POS 5mm Solder RA Thru-Hole 15A/Contact
на замовлення 772 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 415
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Features: Interlocking (Side), Packaging: Bag, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB002V-500-04BE TB002V-500-04BE Виробник : CUI DEVICES tb002v-500.pdf Conn Terminal Block 4 POS 5mm Solder RA Thru-Hole 15A/Contact
на замовлення 772 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 276
TB002V-500-04BE TB002V-500-04BE Виробник : CUI Devices tb002v_500-2306777.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , vertical, 4 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
Мінімальне замовлення: 6
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Bag
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 223 шт:
Мінімальне замовлення: 5