Продукція > CUI DEVICES > TB003-500-P04BE
TB003-500-P04BE
TB003-500-P04BE CUI Devices
tb003_500-2306959.pdf
Виробник: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 4 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount
на замовлення 1284 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Part Status: Active, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB003-500-P04BE TB003-500-P04BE Виробник : Same Sky tb003_500-3511241.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 4 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount
на замовлення 598 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Bag
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Part Status: Active
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V